همسو با پیشرفت تکنولوژی در سراسر جهان  و رقابت تنگاتنگ تولیدکنندگان، تجهیزات مرتبط با علم پزشکی نیز رشد و شکوفایی بسیاری داشته اند.

همچنین مراکز ارائه دهنده خدمات پزشکی، ضرورت تامین کننده ی قانونی که بتواند ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان سایر کشورها داشته و بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات را در اختیار مراکز پزشکی بگذارد قابل درک و با اهمیت می نماید.

از این نظر شرکت شمس تجهیز پرتو با بهره گیری از پرسنل مجرب و متعهد و با هدف تامین تجهیزات با کیفیت و دارای هزینه مناسب تصویربرداری تشخیص پزشکی در ابتدای سال 1394 تاسیس و مدت یک سال را صرف بررسی شرکتهای برتر و برقراری ارتباط از طریق مشاوره با پزشکان متخصص در این زمینه و جلب اعتماد همکاری با آنها نموده و مفتخر است که اینک می تواند تجهیزات مورد نیاز مراکز درمانی را در اسرع وقت فراهم و خدمات پشتیبانی قابل اعتماد و با کیفیت بالا ارائه نماید.لازم به ذکر است کلیه نمایندگی های اخذ شده توسط این شرکت به تایید سفارت ایران در کشور مبداء، اتاق بازرگانی، وزارت صنعت-معدن و تجارت جمهوری اسلامی و در آخر وزارت خارجه کشور صادر کننده رسیده است.

خط مشی کیفی:

کلیه تجهیزات وارداتی این شرکت از تولیدکنندگانی تامین میشود که محصولات آنها به عنوان با کیفیت ترین و پیشرفته ترین در جهان شناخته شده اند و استانداردهای جهانی را کسب کرده اند.

 

 

خدمات:

در بخش ارائه خدمات فنی کادر تخصصی، مجهز و با تجربه ی این شرکت کلیه مراحل نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش را به عهده داشته و با بهره گیری از دانش و تجربه در زمینه سیستم های تصویرگر پزشکی و همچنین ذخیره سازی اطلاعات قادرند با ایجاد اعتماد متقابل و پاسخگویی تمام وقت کاملترین خدمات را در طول مدت قرارداد و حتی پس از آن به خریداران محترم ارائه نمایند.